Основні причини, чому варто утеплювати будинок мінватою

Утеплення | 0 коментарів

Настав час планувати теплоізоляцію фасаду. Останнім часом багато говорять про реновацію, утеплення та енергоефективність будівель. Чи не є це черговою модою? Які переваги ви отримаєте в короткостроковій і довгостроковій перспективі? Як вирішити, які ізоляційні матеріали найкраще підходять для вашого будинку? Як спланувати та організувати процес купівлі та встановлення системи утеплення?

Рекомендація: не витрачайте час на роздуми та гроші даремно, заплануйте утеплення фасаду будинку мінеральною ватою вже цього сезону. Ось 6 важливих причин для цього:

1. Економія

Добре утеплений будинок не тільки зменшить ваші рахунки за опалення взимку, але й за охолодження влітку. Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що утеплення – це рішення для зниження ваших рахунків не тільки взимку, але і в спекотні літні дні?

Утеплення фасадів натуральною кам’яною ватою може допомогти вам підтримувати постійну комфортну температуру в будинку в будь-яку пору року. Таким чином, ви можете зменшити свої рахунки за опалення та охолодження прямо зараз.

2. Мікроклімат

Ви можете досягти більш здорового мікроклімату у вашому будинку, якщо утеплите його мінеральною ватою. Кам’яна мінеральна вата – це натуральний продукт, що характеризується паропроникністю в кілька десятків разів вищою, ніж у інших ізоляційних матеріалів.

Таким чином, стіни “дихають” і запобігають утворенню небезпечних для здоров’я конденсату та плісняви. Тільки уявіть: сім’я з чотирьох осіб щодня “виробляє” до 8 літрів вологи, яка, якби не могла виходити через огороджувальні конструкції у вигляді пари, залишалася б у приміщенні.

Чому варто утеплювати мінеральною ватою3. Звукоізоляція

Ізоляція мінеральною ватою не тільки зменшує рахунки за електроенергію, але й знижує рівень вуличного шуму.

“Одним пострілом двох зайців” – це саме те рішення, що потрібно: менші рахунки за електроенергію та кращий відпочинок вдома після роботи, адже окрім теплоізоляції, кам’яна вата має ще й чудові звукоізоляційні властивості.

4. Безпека

Утеплення фасаду мінеральною ватою зробить ваш будинок більш захищеним від пожеж. Ніхто не хоче думати про стихійні лиха або інші нещасні випадки, але вони трапляються, і це хороша ідея, щоб вжити необхідних заходів при будівництві або ремонті будинку.

Утеплення фасаду мінеральною ватою є таким протипожежним заходом для будинку, оскільки, як і камінь, з якого вона виготовлена, вата є абсолютно негорючим матеріалом. Не випадково нові європейські будівельні норми вимагають використання мінеральної вати для фасадів багатоповерхівок.

5. Окупність

Інвестиції в утеплення фасадів окупаються дуже швидко. Дослідження показують, що інвестиції в якісну мінераловатну ізоляцію окупаються дуже швидко – через 2 або 3 роки, а іноді навіть швидше, завдяки різкому скороченню рахунків за опалення та кондиціонування.

Це означає, що ви платите один раз, а потім у вас з’являються вільні гроші для улюблених занять, покупки нового будинку або подорожей з сім’єю та друзями.

6. Довговічність

Ізоляція з мінеральної вати зберігає свої властивості незмінними з плином часу. Ви бачили, як ізоляція вже відремонтованих будинків втрачає свої властивості і потребує заміни? Цієї проблеми не існувало б, якби система ізоляції була заповнена мінеральною ватою. Кам’яна вата може служити вам вірою і правдою багато років – і вам, і навіть вашим онукам.

Звичайно, щоб дійсно отримати максимальний ефект від фасадного утеплювача на десятиліття вперед, важливо вибрати якісну продукцію з необхідними технічними характеристиками і товщиною, враховуючи кліматичні особливості місцевості, в якій ви живете, експозицію і тип будівлі. Монтаж повинен бути виконаний якісно, з урахуванням всіх обов’язкових елементів системи утеплення.