Продаж опалубки для перекриття

ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

ОРЕНДА БЕЗ ЗАСТАВИ

Це дозволить вам не заморожувати свої фінанси, а активно використовувати їх на інші потреби

ШВИДКЕ ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРУ

Таким чином ви економите свій час

ШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Завдяки злагодженим діям наших співробітників процес завантаження/розвантаження відбувається максимально швидко і в зручний для вас час

ПРОСТА КОНСТРУКЦІЯ

Простота конструкції дозволяє мінімізувати ваші витрати на доставку, а також зменшує час на збирання/розбирання риштування безпосередньо на будівельному майданчику

МИ ПОСТІЙНО НА ЗВ`ЯЗКУ

Менеджери нашої компанії постійно на зв`язку з вами. При необхідності ми готові в будь-який час виїхати на об`єкт та прорахувати максимально вигідну для вас комплектацію

Купити опалубку для перекриття у Львові

Опалубку перекриття використовують у сучасному як промисловому, так і приватному будівництві. Її призначення – спорудження монолітного залізобетонного перекриття та різноманітних залізобетонних конструкцій. За допомогою цього будівельного обладнання можна зробити перекриття будь якої довжини, товщини та ширини, за умови проведених правильних розрахунків. Набула широкого поширення опалубка перекриття не в останню чергу і завдяки своїй простоті та швидкості монтажу, адже для її збирання не потрібні спеціальні навички. Оскільки без цього простого і водночас потрібного обладнання не проходить жодне будівництво, сучасні будівельні фірми закуповують у постійне користування горизонтальні опалубки. 

Львові  купити опалубку для перекриття, чи взяти її в оренду,  можна  у ТОВ “Модульні системи” по вул.Навроцького, 1, офіс 302. З повним асортиментом пропонованого нами обладнання можна ознайомитися на сайті, а для уточнення інформації та повного ознайомлення з цінами та умовами продажу чи оренди нашої продукції варто зв’язатися із менеджерами за тел. 067-630-72-63. “Модульні системи” здійснюють продаж та здають в оренду різноманітне сучасне будівельне обладнання. Не лише опалубки перекриття, але і риштування, пересувні вежі-тури, композитна арматура – все це високої якості, від українських та закордонних виробників. У нас проходять різноманітні акції, розпродажі та знижки на окремі групи товарів, також ми здійснюємо продаж комплектуючих до будівельного обладнання. Доставка в межах Львова чи області, швидкий монтаж / демонтаж безпосередньо на будівельному майданчику робить наше обладнання незмінним помічником при зведенні найсучасніших споруд. Наші менеджери знаходяться з вами на постійному зв’язку, при потребі готові виїхати безпосередньо на об’єкт для здійснення розрахунку вигідної для вас комплектації. 

 

Як працює опалубка перекриття

Опалубку перекриття застосовують для монтажу перекриття найрізноманітнішої конфігурації: прямокутної, квадратної чи круглої форми, а також монтажу консолі чи ріноманітних опор. Це тимчасова конструкція у яку заливають бетонну суміш. Вона легко адаптується під перекриття і забезпечує заплановану конфігурацію та несучу здатність. Опалубка перекриття – це конструкція, що складається із палуби (ламінованої фанери) та підтримуючої системи. Підтримуюча система це стійки, триноги, балки, корони.  Із виставляння потрібної висоти стійок та встановлення самих стійок саме і починається монтаж горизонтальної опалубки перекриття. Пізніше потрібно вставити коронки та головки щоб зафіксувати балки. Виставивши триноги, вставляють у них стійки для перекриття та фіксують їх зажимним важелем. Виклавши поздовжні балки та вирівнявши їх відповідно до висоти перекриття, монтують поперечні балки горизонтальної опалубки перекриття. Вмонтувавши необхіну кількість проміжних стійок приступають до викладання ламінованої фанери та встановлення бічних панелей на наше будівельне обладнання. 

 

Види горизонтальної опалубки для перекриття

Горизонтальна опалубка для перекриття застосовується як в житловому будівництві (головним елементом опорної частини цього обладнання є унівілка та штатив), так і у промисловому для зведення різноманітних спортивних об’єктів чи промислових споруд (у цьому випадку використовується рамна конструкція). Основними перевагами такого будівельного обладнання є простота монтажу \ демонтажу, можливість монтування на об’єктах різноманітних форм та на різних висотах, і головне, надійність та довговічність в експлуатації.

 

Купити чи орендувати опалубку перекриття у Львові?

Наша компанія здає в оренду та продає різноманітне будівельне обладнання. В залежності від ваших потреб вирішуєте, що краще: купувати чи брати в оренду. Якщо ви тривалий час займаєтеся будівництвом, постійно використовуючи опалубку перекриття чи будівельне риштування, тоді доцільніше придбати в постійне користування все необхідне для цього. Це за умови, що зможете самотужки організувати ремонт, очистку, транспортування, монтаж/демонтаж необхідного обладнання. Окрім цього, слід пам’ятати, що в періоди, коли опалубка не використовується, необхідно забезпечити її зберігання. Якщо ж ви не готові займатися всім вище переліченим, немає відповідного приміщення для тривалого зберігання обладнання, краще скористатися такою нашою послугою як оренда будівельного обладнання. Усі ці клопоти ми беремо на себе і забезпечуємо вчасне та безпечне користування нашим продуктом.

Загальні питання
+38 (067) 630-72-63

Оренда та продаж риштування
+38 (067) 523-06-52

Композитна арматура
+38 (067) 271-51-18

+38 (032) 290-27-01

ЗАЛИШІТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ

і ми зателефонуємо протягом години