Продаж вежів-турів

Відображаються усі з 4 результатів

На будівництві різних об’єктів, під час виконання ремонту та монтажних робіт часто використовують такі висотні конструкції, як вишки тури. Відрізняючись більшою мобільністю, ніж будівельні риштування, вишки-тури можуть використовуватися на обмеженому просторі, надаючи персоналу такий же зручний робочий помост і достатню стійкість конструкції. У порівнянні з драбинами, вишки тури мають велику робочу висоту і дозволяють виконувати роботу безпечно і зручно.

Керівнику будівництва, щоб прискорити виконання робіт на висоті без залучення додаткової робочої сили, найкраще орендувати вежу-туру. Такі конструкції легко монтуються без застосування інструменту і дуже швидко зводяться. 

 

У чому переваги використання веж-тур?

 

Основна перевага вишок-тур перед будівельним риштуванням полягає в тому, що конструкція веж-тур сама по собі невелика, вона легко монтується, перевозиться з місця на місце, а тому і застосування її найбільш затребуване саме в приміщеннях з обмеженим вільним простором або там, де застосування драбини або риштування – нераціонально або небезпечно. Купуючи будівельні вишки-тури, Ви отримуєте:

Можливість розмістити будівельні матеріали, інструменти в безпосередній близькості до території, на якій виконуються роботи.

Конструкцію, для монтажу якої не потрібно застосування будь-якого спеціального інструменту або кваліфікації робітників.

Змонтувати такі конструкції можна буквально в лічені хвилини.

Легкі і зручні в транспортуванні пристрої.

Конструкції, які можна встановлювати навіть на нерівну поверхню, вдаючись до допомоги регульованих домкратів.

При виборі такого типу допоміжних пристроїв врахуйте, що вежі-тури не регулюються по висоті.

 

На відміну від нерухомих будівельних риштувань, вишки-тури можна пересувати, оскільки конструкції-вежі оснащені колесами з гальмами, що актуально, якщо робоче місце постійно змінюється. Наявність великого робочого майданчика, на якому зможе розташуватися персонал з підсобним устаткуванням і матеріалами – це перевага веж-тур перед драбинами, які також мобільні, але не мають зручного робочого помосту.

Вишки-тури можна встановлювати навіть на нерівній поверхні, використовуючи для вирівнювання домкрати та збільшуючи стійкість за допомогою стабілізаторів. Такі будівельні вежі зручні для виконання робіт всередині будівель і зовні.

Щоб купити вежі-тури під виконання певного проекту, необхідно визначитися з максимальною висотою, на якій персоналу доведеться виконувати роботу. Знаючи цей параметр, легко вибрати потрібну модель, орієнтуючись на таблицю характеристик, наведену для кожної вишки-тури.

На нашому сайті кожен покупець може ознайомитися з технічними параметрами та характеристиками, побачити наочні фотографії вишок в зборі. 

 

Наші переваги: 

  • Вигідна ціна. Купівля будівельного обладнання безпосередньо у виробника дає не тільки найвигіднішу ціну на ринку, але і виступає гарантією якості і оригінальності продукції. 
  • Безпека. Конструкція будівельних веж-тур була спроектована з максимальним урахуванням фактора безпеки і надійності. Оснащена якісною, посиленою базою з колесами. З’єднання всіх деталей міцні і довговічні, так як мають якісний зварювальний шов.
Загальні питання
+38 (067) 630-72-63

Оренда та продаж риштування
+38 (067) 523-06-52

Композитна арматура
+38 (067) 271-51-18

+38 (032) 290-27-01

ЗАЛИШІТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ

і ми зателефонуємо протягом години