Утеплення фасадів у Львові

Заощаджуйте на опаленні 35-40% вже через тиждень після залишеної заявки

Ми працюємо з

Приватними будинками

Комерційними об`єктами

Замовляйте утеплення за номером

+38 067 630 72 63

Без прихованих доплат

У вартість закладаємо розрахунок вартості, транспортні витрати, вивіз сміття після закінчення робіт. Після узгодження вартості ви можете бути впевнені, що ціну не буде змінено, і у вартість включено абсолютно всі роботи.

Як ми працюємо?

1

Наш менеджер сконтактує з вами та разом ми зробимо безкоштовний товчний розрахунок вартості утеплення.

2

Після підписання договору для початку робіт потрібно зробити 70% авансову передоплату.

3

У визначений час наші працівники приїдуть разом з усіма потрібними інструментами та матеріалами та виконають усі роботи з утеплення фасаду. Після закінчення робіт приберемо та самостійно вивеземо все будівельне сміття.

4

Після того, як ви переконайтеся у якості виконаної роботи, здійснюється остання 30% частина оплати.

Наші об`єкти

Утеплення фасаду будинку пінопластом та мінватою у Львові

Питання утеплення будинку залишається надзвичайно актуальним у сучасному світі. Адже за умови дотримання усіх технологій та використання якісних матеріалів економія енергоресурсів складатиме до 30 відсотків. І ще один важливий нюанс: ви не лише економитимете  енергоресурси взимку, вам буде прохолодніше і влітку, адже утеплювач не лише не пропускає холод і підтримує стабільне тепло, він підтримує сталу температуру і влітку, не пропускає спеку у приміщення. Утеплити будинок зовні потрібно із дотриманням усіх технологій, адже навіть найменше порушення може привести у майбутньому до великих проблем. Тому обираючи фахівців слід ретельно вивчити попередні об’єкти та не економити на матеріалах. Якісні матеріали та комплектуючі також мають велике значення при виконанні робіт з утеплення та подальшої експлуатації фасаду будівлі. Дешеві пластикові дюбелі можуть тріскати на морозі, тому навіть на таких дрібницях не варто економити.

 

Чим варто утеплювати будинок: мінватою чи пінопластом

Утеплюють фасад будівлі мінеральною ватою або пінопластом. Кожен з варіантів має як свої переваги, так і недоліки тому потрібно вибирати те, що вам потрібно виходячи із особливостей будівлі.  Перевагою пінопласту є його ціна. Проте це горючий матеріал, який не можна застосовувати у висотних будівлях або для утеплення дерев’яних будиночків. Якщо ж все таки вирішили утеплювати багатоповерховий будинок пінопластом то потрібно робити протипожежні пояси із мінеральної вати через кожні три поверхи та обрамлювати навколовіконний простір також мінеральною ватою. Мінеральна вата екологічно безпечна, негорюча, володіє високою паропроникністю та має чудові звукоізоляційні властивості. Практично єдиним її недоліком є вища ціна. Проте слід врахувати, якщо недобросовісні виконавці робіт порушать технологію або неякісно виконають роботи з утеплення мінеральною ватою, у неї може потрапити волога. Така вата втрачає свої корисні властивості та стає провідником холоду.

 

Коли для утеплення фасаду використовують пінопласт?

Найчастіше для утеплення будинку зовні використовують таки пінопласт. Цей матеріал порівняно недорогий, має чудові тепло- та звукоізоляційні властивості, вологостійкий. Обираючи пінопласт для утеплення фасаду будівлі слід зупинити свою увагу на матеріалі високої щільності, товщиною 10 см. При використанні матеріалу меншої товщини (це стосується і мінеральної вати) стіна взимку промерзатиме, точка роси буде знаходитися всередині конструкції, що спричинить виникнення конденсату на стінах всередині приміщення та зайву вологу. З часом стіни почнуть чорніти, вкриватися пліснявою і може з’явитися навіть грибок. Слід обов’язково звернути увагу на щільність пінопласту. Адже дешевий, нещільний пінопласт призначений для пакування, він непридатний для утеплення фасадів будівель. Якісний пінопласт із високою щільністю ламається лише шматками, а не кришиться окремими кульками.

Утеплення стін може бути як зовнішнє, так і внутрішнє. Інколи проводять водночас і одне, і інше утеплення, інколи утеплюють лише одну або дві проблемні стіни. Проте найчастіше використовують все таки зовнішнє утеплення стін. Це дозволяє в першу чергу не зменшувати внутрішню площу приміщення, точка роси знаходитиметься зовні і стіни не мокрітимуть, не потрібно звільняти будинок від речей на час проведення робіт.

 

Чому утеплення фасаду варто замовляти у нас?

Доручаючи роботи з утеплення будівлі професіоналам, ви позбавляєте себе зайвих турбот. Адже потрібно правильно розрахувати кількість матеріалу, мати всі необхідні для проведення робіт інструменти та знати безліч нюансів та здається дрібничок, проте без їх дотримання вся робота може піти нанівець. А наявністю такого обладнання як риштування та вежі-тури можуть похвалитися не всі будівельні фірми. Ми здійснюємо утеплення будівель на високому професійному рівні. Маючи в своєму розпорядженні не лише електричні інструменти, але і таке необхідне при фасадних роботах будівельне обладнання як добротне риштування та якісні вежі-тури потрібних розмірів ми забезпечуємо виконання робіт на високому (навіть і у прямому розумінні) рівні. Для здійснення утеплення потрібно придбати якісний пінопласт або мінеральну вату. Кількість матеріалів залежить від площі фасаду будівлі та якості обраного матеріалу. У нас ви також знайдете ці матеріали у потрібній вам кількості найкращої якості від українських та закордонних виробників

Фундамент будівлі найчастіше утеплюють спеціальним пінопластом – екструдером. Цей матеріал ми також можемо запропонувати від найкращих виробників, сертифікований та високоякісний. Також за допомогою пінопласту чи мінеральної вати здійснюють утеплення дахів, стель, підлог чи інших поверхонь. Мансардні приміщення необхідно обов’язково якісно утеплити для запобігання значних втрат тепла, появи зайвої вологи та цвілі. Також якісного утеплення потребує і підлога, особливо на першому поверсі чи у цоколі. 

І ще раз наголошуємо у важливості не помилитися при виборі виконавців робіт. Адже навіть дрібна помилка може у майбутньому перетворитися на значні проблеми. Найбільш поширеною помилкою є погана підготовка поверхні до утеплення. У майбутньому утеплювач відшаровується від стіни і можуть утворюватися пустоти. Це може призвести навіть до того, що утеплювач пластами відвалюватиметься від поверхні. Не варто здешевлювати роботу за рахунок неякісних матеріалів. Такий утеплювач погано зберігатиме тепло та знизить ефективність проведених робіт. Саме тому краще звертатись до професіоналів, які якісно виконують свою роботу вже не один рік.

Якісний пінопласт та мінеральна вата, хороший інструмент, добротне будівельне обладнання, дотримання технологій забезпечать відмінний результат утеплення будівлі, яким ви будете користуватися протягом років. 

 

 

Загальні питання
+38 (067) 630-72-63

Оренда та продаж риштування
+38 (067) 523-06-52

Композитна арматура
+38 (067) 271-51-18

+38 (032) 290-27-01

ЗАЛИШІТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ

і ми зателефонуємо протягом години