Під час виконання робіт з будівництва досить часто використовують спеціальний захисно вловлювальний матеріал, який називають фасадною декоративною сіткою.
Варто зазначити, що сітка будівельна фасадна це не склотканинна і не фасадна металева сітка.
Кріплення фасадних сіток
Кріпиться будівельна сітка досить легко. Для цього необхідно використовувати металеві конструкції. Перш ніж приступати до кріплення виробу, рекомендується точно розрахувати, скільки знадобиться матеріалу і визначитися з тим, навіщо потрібне застосування фасадної сітки.
Елементи для кріплення фасадної будівельної сітки
З’єднуються полотна за допомогою наступних спеціальних деталей кріплення:
- Хомут у вигляді стяжок. Пластикові хомути використовуються як з’єднувальні елементи для полотен. За допомогою них сітку кріплять до фасаду будівлі або будівельного риштування. Кількість стяжок береться виходячи з розміру полотна.
- Затискачі. Пластикові затискачі застосовуються в тому разі, якщо матеріал не має жодних отворів. Кріплення затискачів виконується через кожні півтора метра, але загалом відстань підбирається залежно від поривів вітру. Якщо переважають сильні вітри, то відстань між деталями кріплення зменшується.
- Шнур. Капроновий поліефірний шнур використовується як елемент з’єднання. Шнур має високу стійкість до вологи і міцність, а також дуже надійно скріплює матеріал сітки.
Принцип кріплення будівельних фасадних сіток
Для того щоб виконати монтаж фасадної сітки на висотній будівлі, найкраще вдатися до допомоги спеціалізованої фірми, яка направить на будівельний об’єкт промислових альпіністів, що мають необхідний рівень кваліфікації та практичний досвід, а також оснащених відповідним обладнанням.
Оскільки ці люди знають усі тонкощі своєї роботи, встановлення фасадної сітки буде виконано максимально якісно.
Кріплення має проводитися протягом одного дня. Пояснюється це тим, що якщо залишити частину полотна незакріпленою, вона може бути викликана сильними поривами вітру.
Якщо установку сітки було проведено за всіма правилами, то полотно має бути натягнуте і чітко сходитися з фасадом будівлі.
Найчастіше монтаж сітки виконується вертикально. Демонтаж має проводитися акуратно, оскільки будь-яка незначна помилка може призвести до псування виробу.
Якщо будівельна фасадна сітка необхідна для встановлення на одноповерхову будівлю, то монтаж можна провести самими будівельниками.