Композитна арматура при будівництві доріг

Композитна арматура | 0 коментарів

Однією з основних сфер застосування композитної арматури зі скловолокна є дорожнє будівництво. З огляду на всі переваги цього матеріалу, а саме: доступна вартість, невелика вага, практичність, міцність, простота монтажу і т.д., пояснити високий попит на композитну арматуру досить просто. Сьогодні, склопластикова арматура – це високоякісний, сучасний, універсальний будівельний матеріал, який використовується в багатьох сферах, в тому числі в промисловості і будівництві конструкцій, будівель, доріг і т.д. У нашому магазині споживач може придбати склопластикову арматуру за доступною ціною, якість якої відповідає всім сучасним нормам і вимогам.

Дорога з композитної арматуриУ дорожньому будівництві застосування склопластикової арматури особливо популярно. Це обумовлено високими характеристиками міцності даного будівельного матеріалу, а саме абсолютна невибагливість до умов експлуатації, стійкість до перепадів температур (композитну арматуру можна використовувати в температурному режимі від -60 до +100 градусів), стійкість до утворення корозії, до агресивного середовища і т.д . Дані особливості роблять склопластикову арматуру просто незамінним матеріалом в будівництві доріг. До того ж, із застосуванням композитної арматури в дорожньому будівництві, вдається істотно заощадити (якщо порівнювати з використанням металевої арматури).

Використання склопластикової арматури в будівництві доріг – дуже поширене «явище» не тільки в Україні, але і по всьому світу. Крім вищеописаних переваг і якостей композитної арматури, величезним плюсом є і той фактор, що довжина даного матеріалу практично не має меж. Вибравши необхідний діаметр, а в нашому магазині це від 4 до 20 мм, Ви можете купити композитну арматуру будь-якої довжини. Використовувати композитну арматуру в дорожньому будівництві дуже просто, її з’єднують два йдущі уздовж огрядні полотна. Невелика вага арматури абсолютно не викликає ніяких труднощів в перевезенні або монтажі. Завдяки тому, що з кожним роком композитна арматура стає набагато якіснішою і дешевшою, вона вже практично витіснила свій попередній аналог – металеву арматуру. У дорожньому будівництві склопластикову арматуру використовують з метою запобігти всілякі тріщини, розриви дорожнього полотна, його просідання. Витрати на обслуговування дорожніх полотен з використанням склопластикової арматури скорочуються в рази. Крім будівництва та обслуговування дорожнього полотна, склопластикову арматуру використовують для армування шпал залізниці, зміцнення тротуарних плит, бордюрів, заборів.

Композитна арматура зовсім недавно вважалася інноваційним матеріалом в будівництві, але вже сьогодні вона щільно увійшла в сучасне життя і діяльність людини. Професіонали, які займаються дорожнім будівництвом, вже встигли оцінити даний композитний матеріал. Крім високої міцності, слід зазначити також і те, що використовуючи склопластикову арматуру, Ви не тільки отримуєте сучасний матеріал, економите кошти, а й безпосередньо продовжуєте «життя» доріг.