Міфи про композитну арматуру

Композитна арматура | 0 коментарів

Міфи про композитну арматуру

Міф №1. Не можна застосовувати композитну арматуру через низький модуль пружності.

Насправді значення цього показника важливо тільки в працюючих на прогин конструкціях. А для елементів конструкцій, розташованих на пружній основі важливість цього чинника зводиться до нуля, оскільки сама основа не дасть елементу прогнутися.

 

Міф №2. Композитна арматура небезпечна для здоров’я.

На деяких сайтах можна зустріти твердження, що склопластикова арматура не екологічна. Насправді, в державних нормах прописані вимоги до безпеки арматури. Регламентується рівень запаху, питома ефективна активність радіонуклідів, концентрація певних речовин.

Якщо ці показники вище норми, то можна говорити про те, що композитна арматура небезпечна для здоров’я. Тут питання довіри до виробника. Компанія Modulni systemy наприклад, може надати всі сертифікати безпеки та якості. Знайти їх можна на нашому сайті в розділі композитної арматури.

 

Міф №3. Композитна арматура дорожче сталевої.

Також злі язики стверджують, що композитна арматура дорожча арматури. Насправді ж, можна просто відкрити сайт ms.lviv.ua і порівняти ціни. А якщо використовувати, як прийнято, склопластикову арматуру меншого діаметру (згідно з таблицею заміни), то різниця в ціні буде ще більш істотна.

Додайте сюди економію при транспортуванні, а також економію при експлуатації будівлі. І все стане очевидно.