Способи застосування склопластикової арматури

Композитна арматура | 0 коментарів

Композитна арматура, порівняно із сталевим аналогом, значно переважає його у позитивних характеристиках. Завдяки цьому вона є більш затребуваною та ефективною у багатьох сферах життя.

Ремонт доріг за допомогою арматуриОскільки покриття доріг і автострад, мостів, дамб та інших об’єктів інфраструктури піддаються великому агресивному впливу навколишнього середовища, то використання арматури зі склопластику стало гострою потребою часу. Згідно статистики, в Америці кожного року на ремонт мостів після зими виділяють близько сто млрд доларів. Тому у них справжнім проривом у сфері будівництва стало застосування склопластикової арматури  ще майже 50 років тому. Така арматура стає незамінною і при будівництві доріг тому що захищає дорожнє покриття у періоди значного навантаження. Додають до каркасу склопластикову арматуру при зведенні тунелів, бетонних відбійників, паркінгів, сходів. Така арматура стійка до корозії та різноманітних деформацій покриття

 

Застосування у промисловій сфері

При заливанні промислових підлог доцільно також використовувати для армування композитну арматуру, адже такі покриття піддаються підвищеним навантаженням та дії агресивного середовища. Тому при будівництві мийок, тваринницьких комплексів, логістичних складів, різноманітних виробничих приміщень застосовують склопластикову арматуру.  Окрім цього, зважаючи на відмінні антикорозійні властивості матеріалу, він незамінний при зведенні портів, причалів,  хвилерізів, дамб, набережних та при береговому укріпленні, конструюванні фонтанів, каналів, басейнів, різноманітних резервуарів. Використання у промисловості

Широкого застосування, зважаючи на його діелектричні властивості, цей матеріал набув і в медицині та авіації. Використання композитної арматури при зведенні будівель лікарні чи аеропорту дозволяє отримувати точні результати при обстеженні комп’ютерним томографом у лікарнях, забезпечує захист апаратів, відповідальних за транспортну безпеку, від негативного впливу електромагнітних полів у аеропортах. Її застосовують і при будівництві злітно-посадкових смуг. 

Використання склопластикової арматури у житловому будівництві

У житловому будівництві композитна арматура затребувана не менше, ніж у промисловому. Її надійність, гнучкість та доступна ціна стали вирішальними чинниками при виборі матеріалу для зведення фундаментів, армування кладки, формування  армопоясу, перекриття. 

Вона незамінна при будівництві у сейсмонебезпечних зонах. Завдяки своїй надійності та міцності використовується на об’єктах, які працюють при підвищеній вібрації: гідроелектростанціях та атомних електростанціях.

Застосовуючи композитну арматуру ми зводимо надійну, довговічну та сучасну конструкцію, яка стійка до впливу корозії та агресивного середовища.