Транспортування та зберігання композитної арматури

Композитна арматура, Композитна арматура, Композитная арматура | 0 коментарів

Сучасне будівництво динамічно росте та розвивається. Передові технології та розробки широко впроваджуються та використовуються не лише у промислових масштабах, але і у приватній сфері. Якщо такий матеріал як композитна арматура раніше застосовували переважно у промислових масштабах, то на сьогоднішній день він здобув прихильників і у приватному будівництві та не тільки. Композитну арматуру використовують не лише при зведенні котеджів, малоповерхової забудови, господарських будівель чи стрічкових фундаментів. Такий матеріал є доволі популярним при облаштуванні басейнів, фонтанів, підпірних стінок, штучних ставків, теплиць чи парканів. Завдяки своїм непересічним характеристикам композитну арматуру застосовують у найрізноманітніших сферах.

 

Зручність транспортування як одна з переваг композитної арматури

Серед переваг композитної арматури над сталевим аналогом є зручність її транспортування та мала питома вага. На виробництві при малому поперечному перерізу арматури її упаковують в бухти, тому матеріал можна перевозити без сторонньої допомоги навіть легковим автомобілем. Арматуру ж більшого діаметру (14-20 мм) нарізають стержнями певної довжини. Оскільки, як ми вже вище згадували, арматура доволі легка та компактна, її завантаження чи розвантаження може здійснити один працівник без допомоги сторонніх осіб. Не потрібно замовляти спецтехніку чи вантажників для перевезення та розвантаження матеріалу що дозволяє зменшити витрати на будівництво та оптимізувати терміни виконання робіт. Тому спрощення логістики композитної арматури є доволі значною перевагою над іншими аналогами у цій сфері.

 

Терміни експлуатації пластикової арматури

Термін експлуатації композитної арматури самі виробники визначають як 75-80 років, проте на практиці матеріал ще не використовували так довго, так як на ринку він з’явився недавно. Порушивши давню монополію сталевої арматури у найрізноманітніших сферах застосування, композитна арматура впевнено зайняла свою нішу та надійно її утримує на теперішній час.