Переваги оренди риштування при утепленні фасаду

Риштування | 0 коментарів

При проведенні ремонтних, будівельних, монтажних чи інших робіт, які здійснюються на певній висоті, необхідно скористатися будівельним риштуванням чи вежами-турами. Від якості та справності такого обладнання не лише залежить швидкість виконання робіт, часто від нього залежить і здоров’я та життя робітників. Нове сучасне будівельне риштування є доволі вартісним обладнанням. Оскільки риштування є тимчасовою спорудою його використання при проведенні певних  робіт не є постійним. Тому великі будівельні корпорації найчастіше купують для постійного тривалого використання будівельне риштування та вежі-тури. Невеликі ж компанії, які займаються будівництвом, компанії, які тільки починають свою діяльність і не мають у наявності вільних коштів для придбання якісного риштування, найчастіше користуються послугою оренди будівельного обладнання. Це дозволяє вчасно та якісно виконати замовлення, забезпечити своїх працівників зручним робочим місцем, не витрачати значні капіталовкладення на придбання сучасного обладнання, яким користуєшся тимчасово.

Широкий вибір обладнання та можливість обрати оптимальний варіант

Будівельне риштування

При проведенні заходів з утеплення фасадів будівель також необхідне будівельне риштування. Навіть при утепленні невеликого будинку садибного типу, котеджу чи дачі для якісного та своєчасного завершення роботи потрібно використати риштування для здійснення утеплення у важкодоступних місцях. Тому невеликі будівельні компанії та бригади звертаються до послуги оренди обладнання доволі часто. Оскільки розміри будівель постійно змінюються із черговою зміною замовника, компаніям вигідніше брати обладнання в оренду саме під цей об’єкт, габарити якого можуть суттєво відрізнятися від попереднього замовлення. Компанії, які надають в оренду будівельне риштування, мають широкий вибір обладнання та можуть запропонувати оптимальний варіант, який повністю підійде для виконання робіт, обумовлених замовником. Якщо ви самі вирішили провести роботи з утеплення у себе вдома, немає необхідності купувати вартісне обладнання. У таких випадках практично завжди вдаються до послуги оренди риштування. 

Основна перевага оренди риштування – відсутність зайвих турбот 

Оскільки орендодавці найчастіше беруть на себе розрахунок кількості необхідного обладнання для вашого об’єкту, вчасну доставку обладнання на будівельний майданчик, його монтаж та демонтаж, це береже ваш час та нерви. Також оренда риштування позбавляє вас зайвих турбот з обслуговування такого обладнання: ремонт та технічне обслуговування, сертифікація, перевезення та зберігання. Відомо, що риштування та вежі-тури використовуються не постійно, особливо у зимовий період, коли роботи з утеплення фасадів будівель практично припиняються, їхнє зберігання потребує наявності складських приміщень. Тому хорошою альтернативою придбанню будівельного обладнання є саме оренда цього обладнання без подальших клопотів із його зберіганням та обслуговуванням.  

Оренда обладнання-чудовий варіант для невеликих компаній та індивідуальних осіб

Утеплення фасаду за допомогою риштування

Придбання якісного вартісного сертифікованого будівельного обладнання є вигідним лише великим будівельним компаніям, у яких паралельно ведеться будівництво кількох об’єктів і тому обладнання буде використовуватися безперервно. Невеликі ж компанії, бригади чи особи, які вирішили провести вдома ремонтні роботи самостійно, користуються орендованим обладнанням. Перед орендою будівельного устаткування варто переконатися у надійності та відповідальності обраної вами фірми, терміні її присутності на ринку та сертифікації пропонованої продукції.