Як продовжити термін служби будівельного риштування?

Риштування | 0 коментарів

Будівельне риштуванняЛюдина, яка працює у сфері будівельного бізнесу, знає, що від якості та надійності будівельного риштування залежить не лише швидкість виконання робіт, але і безпека та здоров’я працівників. Тому питання продовження терміну експлуатації будівельних риштувань є актуальним завжди. Як правило, більшість риштувань мають термін експлуатації до 10 років. Цей термін може корелюватися, проте в значній мірі він найбільше залежить від якості риштування, правильності його експлуатації, догляду та зберігання.

Адже деформації, неправильне технічне обслуговування та зношеність конструкцій суттєво зменшують терміни застосування будівельних  риштувань. За неналежного зберігання чи транспортування обладнання можливі також і втрати деяких елементів, що також призводить до додаткових позапланових витрат при експлуатації. 

При монтажі будівельного риштування необхідно передбачити захист від води та вологи, щоб запобігти корозії металевих елементів обладнання. Значно продовжує життя металевих конструкцій регулярне очищення та фарбування металевих елементів антикорозійною фарбою. Таку процедуру варто проводити раз в два роки або по мірі зношеності металу. Ці нехитрі та не сильно витратні процедури значно продовжать термін експлуатації будівельного риштування. Якщо проводити регламентні технічні роботи з обслуговування будівельного риштування згідно з рекомендаціями інструкції з експлуатації будівельного обладнання, термін служби такого обладнання збільшиться на роки. 

Вчасна заміна зношених вузлів та елементів, ремонт пошкоджених одиниць риштування не лише збільшить термін його експлуатації, але і забезпечить безпечне та надійне користування на роки.

 

Як найкраще обслуговувати будівельне риштування?

Найкращим варіантом є коли монтаж, демонтаж, транспортування та зберігання обладнання здійснює одна компанія, яка несе за це відповідальність. Кваліфіковані фахівці спеціалізованої компанії професійно та якісно проведуть усі необхідні роботи з дотриманням правил експлуатації обладнання що призведе до покращення коефіцієнту використання будівельного риштування. 

Придбання якісного, добротного, сертифікованого будівельного обладнання значно зекономить ваші кошти в майбутньому за умови правильної його експлуатації. Проведені своєчасні регламентні роботи з сервісного обслуговування риштуваня, вежі-тури, люльки чи іншого будівельного спорядження забезпечать можливість його застосування на будівництві та зведе до нуля можливість поломок чи нещасних випадків на будівельному майданчику. Люди, які працюють на висоті, мають бути впевнені у своїй безпеці.