Чому заводські вежі-тури кращі за саморобні?

Вежі-тури | 0 коментарів

При виконанні будь-яких будівельно-монтажних робіт майстри повинні подбати про правильне і безпечне розташування працівників на будівельних майданчиках. Важливо дотримуватися техніки безпеки при виконанні робіт на висоті.

На що звернути увагу при виборі вежі-туриДля виконання будівельних та оздоблювальних робіт використовуються будівельні риштування та вежі-тури. Вони забезпечують ефективну роботу будівельних бригад і зручну доставку необхідних матеріалів та інструментів до місця проведення робіт.

Одним з основних допоміжних пристроїв на будь-якому будівельному майданчику є вежі-тури. Вона мобільна, її легко переміщати в міру виконання робіт на певних ділянках. Вона може бути зібрана і демонтована за 20 хвилин силами кількох робітників. Вишки мають досить жорстку конструкцію, що забезпечує їх надійність і стійкість.

Технічні характеристики вишки дозволяють працювати на великій висоті і швидко переміщатися на інший об’єкт. Часто вежа-тура стає необхідним пристроєм на будівництві.

Якщо раніше заводські будівельні вежі-тури використовувалися професіоналами під час ремонту або оздоблення багатоповерхових будинків, магазинів і офісів, то тепер мобільні будівельні ліси стали доступні і для приватного сектора! Таким чином, вежа-тура особливо популярна серед заміських жителів, успішно конкуруючи з саморобними моделями, які протягом багатьох десятиліть служили основним обладнанням при будівництві будинків в приватному секторі.

Важливо відзначити, що значна частина населення досі не визнає заводські будівельні вежі-тури, мотивуючи це тим, що професійне обладнання коштує занадто дорого і набагато простіше замінити його саморобними аналогами. Але слід зазначити, що сучасний асортимент представлений безліччю моделей вишок, ціна яких доступна для обмеженого бюджету, а купити вишку однозначно простіше, ніж підбирати дошки, обробляти їх, збирати, регулювати при необхідності.

На підтвердження нашої позиції хочемо навести основні причини, які доводять, що саморобні будівельні риштування поступаються заводським металевим виробам.

Безпека експлуатації

Незалежно від того, для яких цілей і ким використовується вежа-тура, головною вимогою до неї завжди буде безпека експлуатації! Без цієї умови не має значення, для яких робіт підходить вишка, які навантаження вона витримує і як захищена від руйнівного впливу навколишнього середовища – продавати і використовувати конструкцію, яка не відповідає нормам і вимогам безпеки, категорично заборонено.

Безсумнівною перевагою заводських моделей є те, що вони проходять перевірку на відповідність нормативним документам. Якщо будуть виявлені дефекти, конструкція ніколи не буде введена в експлуатацію, на відміну від саморобних риштувань: її ніхто не перевірить, тому безпека життя і здоров’я працівників буде залежати виключно від збирачів дерев’яних конструкцій і якості матеріалів, з яких безпосередньо збираються вежі.

ФункціональністьПереваги заводських веж-тур 

Ви можете купити будівельні вежі для будь-яких робіт, і ви не помилитеся: вони ідеально підходять для ремонту, облицювання та оздоблення. Теоретично, їх можна використовувати і для кладки! Тільки уявіть, наскільки міцною є конструкція, що дозволяє безпечно виконувати такі роботи з підвищеним навантаженням! Однак на практиці будівельники вважають за краще використовувати для цієї мети риштування, адже хоча вежа і пристосована для кам’яної кладки, проводити з її допомогою такі складні роботи не дуже зручно. Також вежі-тури можуть використовуватися для підвішування світлового та звукового обладнання.

Риштування баштового типу потрібні і для організації спортивних заходів: це знову ж таки розміщення обладнання, облаштування оглядових вишок і пунктів охорони. Раніше вирішення таких питань створювало чимало проблем, а дерев’яні вироби не підходили ні з точки зору функціональності, ні з точки зору зовнішнього вигляду.

Мобільна основа

Ще однією перевагою слід виділити колісну основу заводських веж-тур. У багатьох випадках саме з цієї причини пересувна збірно-розбірна вежа-тура “обходить” саморобні аналоги: її можна переміщати територією будівельного майданчика без попереднього демонтажу з подальшим складанням на новому місці. Також її потрібно переносити на руках, як це буває з дерев’яними конструкціями.

Колеса веж-тур передбачають наявність спеціального механізму блокування, який запобігає мимовільному руху металовиробу, а деякі висотні моделі комплектуються стабілізуючими опорами – додатковим елементом, що забезпечує стійкість і безпеку. 

Доступна вартість

Не згодні з тим, що вартість заводських веж-тур може бути низькою? Звичайно, сталеві моделі не можуть бути дешевими апріорі через матеріали та інші аспекти виробництва, але вони не є супер дорогим обладнанням, яке можуть собі дозволити тільки великі компанії! Навпаки, більшість моделей мають цілком прийнятну вартість, хоча для цього вони повинні мати невелику монтажну висоту і невелику робочу зону. Найчастіше така мобільна вежа підходить для приватних осіб, тоді як більші моделі вже купують професіонали.