Додаткові способи використовувати вежу-туру

Вежі-тури | 0 коментарів

Плануючи заздалегідь будівельні чи інші роботи, виконання яких здійснюватиметься на певній висоті, варто наперед подбати про наявність вежі-тури чи риштування. Адже їх проведення вимагає не лише певних навичок, але і наявність необхідного обладнання. Головною перевагою вежі-тури над риштуванням є її мобільність. Просування вздовж стіни чи іншого об’єкту вимагає перевстановлення риштування що займає певний час та сили. А завдяки наявності шасі вежу-туру можна перемістити у потрібне вам місце без демонтажу. Тому на об’єктах, де необхідне часте переміщення з одного місця на інше, найчастіше використовують вежі-тури.

 

Використання веж-тур всередині приміщень 

Альтернативне застосування веж-турВарто зазначити, що дане будівельне обладнання використовують не лише зовні, але і всередині приміщень. Такі роботи як монтаж освітлювальних приладів, реставрація чи ремонтні роботи, миття вікон чи прибирання у приміщенні з високими стелями проводять за допомогою вежі-тури. Здійснювати роботи зовні за допомогою такого будівельного обладнання можна на висоті до 20-25 метрів. Сфера застосування тут надзвичайно велика: фасадні ремонтні, оздоблювальні чи реставраційні роботи, миття фасадів, чищення водостічних систем, монтаж освітлювальних приладів, банерів, рекламних екранів і багато іншого.

 

Вежі-тури в різноманітних життєвих ситуаціях

Вежа-тура стала надійним та незамінним помічником при виконанні найрізноманітніших робіт. Сфера застосування не обмежується будівельними чи оздоблювальними роботами. Такі конструкції зручні при зборі врожаю у садах, обрізанні дерев, на знімальних майданчиках. Як суддівську вишку на стадіоні також можна використовувати вежу-туру. Тому таке обладнання як вежа-тура є універсальним рішенням у різноманітних життєвих ситуаціях.

Вежі-тури набули популярності не лише завдяки своїй мобільності, але ще і завдяки простоті у застосуванні. Така конструкція легко монтується та демонтується, компактна при перевезенні, монтаж обладнання не потребує додаткових інструментів та спеціальних навичок. Вежа-тура безпечна завдяки спеціальним огородженням та перекладинам що дозволяє робітникам пересуватися не побоюючись падінь. Настил конструкції міцний та надійний, а наявність гвинтових опор запобігає перекиданню вежі-тури під час проведення робіт та дозволяє встановленню вежі-тури на похилій поверхні.

Обираючи вежу-туру слід звернутися до надійного та перевіреного постачальника, який може запропонувати сертифіковану та високоякісну продукцію. Якщо ж обладнання вам не потрібне у промислових об’ємах то краще його орендувати щоб у майбутньому не перейматися його обслуговуванням та зберіганням.