Оренда вежі-тури – розглядаємо всі “за” і “проти”

Вежі-тури | 0 коментарів

Починаючи ремонтні, оздоблювальні або монтажні роботи, робітникам завжди доводиться стикатися з проблемою подолання висоти, щоб досягти певної висоти на будівельному майданчику.

Це зумовлює необхідність використання надійної та міцної конструкції, яка б відповідала всім нормам безпеки. І краще, щоб ця конструкція могла однаково ефективно використовуватися не тільки за межами будівельного майданчика, але і всередині його приміщень.

Коли мова йде про універсальність, на допомогу приходить вежа-тура. За своїми конструктивними особливостями вона схожа на будівельні риштування. Тому непрофесіонали в будівельній сфері легко плутають ці два поняття. Але що краще і практичніше: купити або орендувати?

Перш ніж відповісти на головне питання, необхідно згадати, що вважається будівельною вежою-турою. Конструкція складається з металевого профілю.

Оренда веж-тур найкращий варіантЗастосовується для висотних робіт. Завдяки своїй легкості і маневреності вежа-тура може переміщатися в будь-яке місце, що говорить про її мобільність. Після закінчення робіт її можна легко скласти, транспортувати або зберігати на складі.

Чи не простіше використовувати драбину або велику драбину? Насправді ні, тому що за допомогою драбини ви не зможете виконати широкий спектр робіт.

Перебуваючи на вежі-турі, ви можете переносити достатню кількість інструментів, які зручно розташовані на платформі (робочому настилі).

Наскільки практична конструкція вежі-тури?

Конструктивно вежа-тура виконана дуже якісно, завдяки чому може витримувати дійсно великі навантаження. Крім того, конструкція оснащена кількома опорними гвинтами та колесами для пересування. Одна людина цілком здатна за двадцять хвилин зібрати конструкцію, висота якої сягатиме п’яти метрів. Вежі-тури для кожного виду будівельних робіт використовуються по-різному. Між собою конструкції можуть відрізнятися розмірами, висотою, параметрами вантажопідйомності. Важливою якістю є їх абсолютна безпека!

Чи варто брати в оренду?

Як для невеликих будівельних компаній, так і для приватних користувачів наша компанія рекомендує орендувати обладнання. Оренда вежі-тури доцільна при нерегулярних і тимчасових будівельних роботах. Поряд з високою функціональністю, орендована конструкція дозволить істотно заощадити матеріальні ресурси.

Кілька аргументів на користь оренди:

  • Після закінчення будівництва не потрібно думати про те, де зберігати конструкцію далі;
  • Купівля вежі-тури коштує дорого, і не швидко покупка може окупитися;
  • Ви не турбуєтеся про загальний стан конструкції. Всі питання по ремонту і підтримці належного стану вежі-тури, компанія бере на себе;
  • При замовленні оренди компанія доставляє її власними силами за домовленістю з замовником;
  • Чим довший термін оренди, тим менша вартість для клієнта!

Наша компанія пропонує оренду вишки-тури на доступних умовах. Ми готові надати на вибір кілька сучасних мобільних моделей.