Як підібрати правильний розмір вежі-тури

Вежі-тури | 0 коментарів

Коли необхідно провести будівельні чи ремонтні роботи на фасадах малої площі або змонтувати вентиляційне обладнання на значній висоті, застосування лісів не завжди є доцільним та можливим. Час, витрачений на встановлення та збирання лісів, може у кілька разів перевищити тривалість самих робіт. У цьому випадку набагато зручніше скористатися вежею-турою.

У каталозі нашої компанії представлений широкий асортимент веж-тур заввишки від 3 до 20 метрів. Тому можна легко підібрати потрібну модель, взяти вежу-туру в оренду або купити її, наприклад для особистого використання при ремонті приватного будинку і в професійній сфері при обробці фасаду багатоповерхового будинку. Чим вища тура, тим більше вона універсальна. Встановивши всі секції, можна працювати наВежі тури , вибираємо необхідний розмір максимальній висоті, наприклад в 18 метрів, якщо потрібно піднятися всього на 4 метри, верхні секції можна зняти і розмістити робочий майданчик на потрібній висоті.

Для приватного використання зазвичай потрібні вежі невеликого розміру заввишки до 5 м. Якщо ж ви займаєтеся якоюсь професійною діяльністю, наприклад, реставрацією фасадів або встановленням світлового обладнання, розмір вежі-тури може змінюватися в залежності від поставленого завдання. Наприклад, вам потрібно закріпити рекламний щит, а висота придорожньої рекламної конструкції – 6 м, отже, вам потрібна буде вежа цього ж розміру.

Перш ніж починати будівельні або ремонтні роботи, переконайтеся, що ви точно знаєте параметри приміщення та фасаду, де вам доведеться працювати.

Слід пам’ятати, що висота одного поверху звичайного панельного будинку може бути від 2,5 до 3 м в залежності від того, в який час він був побудований. Якщо ж йдеться про роботи у приватному будинку чи котеджі, то там висота може бути від 3 до 5 м з урахуванням фундаменту та даху.

Середня висота стандартної вежі – 8-9 м. Висота однієї секції вежі – 1,2 м, по настилу – 0,4 м. Зверніть увагу, що робоча висота та її фактична висота – це різні параметри. Робоча висота включає фактичну висоту і ріст робітника, який стоїть на майданчику вишки. Виконайте нескладний розрахунок, і ви зможете обчислити, яка саме висота вам підходить.

Якщо у вас виникли труднощі, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців.